Artykuł1

Oto podstrona: 4


Ponad 45 lat temu „Klub Scat Pack” firmy Dodge zjednoczył entuzjastów samochodów, którzy chcieli maksymalnie zwiększyć swoje samochody. Teraz nowa generacja właścicieli Dodge będzie mogła dołączyć do legendarnych szeregów członków Scat Pack od wiosny 2014 roku. Wtedy Dodge i Mopar zaprezentują zestawy pakietów Dodge Scat dla modeli Dodge Challenger, Charger i Dart . Chociaż ceny nie zostały jeszcze ustalone, zestawy pakietów Scat są już ogłaszane na trzech poziomach etapowych, dzięki czemu właściciele samochodów mogą ulepszyć swoje samochody we własnym tempie i na swój własny sposób.

 Po zakupie zestaw zawiera znaczek okienny, z dumą prezentujący etap wydajności. Umożliwia to łatwiejsze dzielenie się i kontakt z innymi członkami Scat Pack, a także wykazanie przywiązania do doskonałości w samochodzie Dodge. W końcu zestawy pakietów Dodge Scat mają być czymś więcej niż tylko sposobem na poprawienie własnych kół; są sposobem na połączenie entuzjastów samochodów elektrycznych Dodge w specjalny klub.

 Dodge Challenger i Dodge Charger są dostarczane z bardzo podobnymi pakietami wydajności na wszystkich trzech etapach. Zaczynają się od małych, z regulacjami zwiększającymi moc poprzez ustawienia kalibracji silnika, zmianę wlotu zimnego powietrza i dodanie różnych układów wydechowych. Gdy właściciele osiągną drugi etap, konfiguracja staje się jeszcze lepsza, umożliwiając ludziom zmianę wydajności wałka rozrządu i rekalibrację silnika w celu uzyskania lepszej prędkości i wydajności. Zmiany trwają aż do trzeciego etapu, który obejmuje trzykrotną moc silnika i inne dodatki.

 Pod względem wizualnym Challenger i Charger mają również bardzo podobne ulepszenia z dodatkami Scat Pack i Mopar. Na wystawie SEMA (Special Equipment Market Association) w 2013 roku w Las Vegas pokazano oba samochody z ulepszeniami. Wyniki końcowe wyglądają równie fajnie jak wydajność. Zmiany w ładowarce obejmują nowe lekkie koła 20 x 9 cali, środkowe nakładki Mopar oraz wartościowość boczną, tylny spoiler Redline i nowy przedni rozdzielacz. Challenger przyniósł luksusowe i stylowe wnętrze i wygląd zewnętrzny. Na zewnątrz znajdował się czarny kaptur koncepcyjny i falbana boczna, czarne kołki kaptura i lampy tylne. Wewnątrz były skórzane fotele, czarne skórzane wstawki z paskami Dodge i inne mniejsze zmiany, takie jak czarne wykończenie na kierownicy, środkowy stos, konsola i klamki.

 Dodge Dart 2014 ma 2,4-litrowy silnik Tigershark o mocy 184 koni mechanicznych z sześciobiegową manualną skrzynią biegów i pakietem Dodge Scat. Samochód jest nastawiony na osiągi i prowadzenie na najwyższym poziomie w celu uzyskania najlepszych rezultatów. Czarno-czerwone akcenty podkreślają wnętrze modelu SEMA, nadając mu wizualną ostrość, która pokrywa się z jego mocnymi stronami.

 Podobnie jak Challenger i Charger, pakiet Scat Dart ma trzy poziomy, przy czym każda regulacja wydajności opiera się na poniższych. Poziom pierwszy zmienia pracę podstawową z ulepszeniami układów dolotowych zimnego powietrza, hamulców i dźwigni zmiany biegów. Po rozpoczęciu tych regulacji dodano więcej ustawień wydechu i kalibracji, a do poziomu trzeciego właściciele samochodów mogą pracować przy hamowaniu, zawieszeniu i ulepszać przednie i tylne drążki wahliwe.

 Zmiany w składzie Dodge w Challenger, Charger i Dart staną się łatwiejsze niż kiedykolwiek przez wiele dziesięcioleci wraz z powrotem zestawów scat Dodge dla entuzjastów wysokiej klasy. Ten powrót legendarnego klubu honoruje dziedzictwo oryginalnego Scat Pack i oferuje nową szansę dołączenia wielu młodym kierowcom.

 Red River Dodge Chrysler Jeep LLC prowadzi zapasy magazynowe z najnowszymi pojazdami Chrysler, Dodge, Jeep i RAM, a także samochodami używanymi, ciężarówkami i SUV-ami. Jeśli szukasz dealerów samochodowych za pomocą słów kluczowych Dealers Jeep Searcy lub Beebe Dealer Chrysler, zadzwoń lub zatrzymaj się w naszym salonie już dziś!