Artykuł6

Oto podstrona: 5


W długiej linii potężnych i wysokiej jakości samochodów, 2014 Chrysler 300 to kolejny pojazd Chryslera, który szczyci się wysokim stylem i prawdziwą jakością. Samochód jest naprawdę ucieleśnieniem luksusu, podobno teraz z silnikiem 3.6L Pentastar V6. 2014 Chrysler jest rzeczywiście obfity w udogodnienia i jest zasilany przez tradycyjny zakręt producenta samochodów na tradycyjnych wartościach.

Zewnątrz

Zewnętrzne części samochodu pozostają zgodne z tradycyjnymi, przyciągającymi uwagę szczegółami. Samochód siedzi na 17-calowych aluminiowych kołach pomalowanych na srebro. Chociaż Chrysler ma standardową zasadę utrzymywania 19-calowych wypolerowanych felg aluminiowych, te 17-calowe koła technologiczne są nowym dodatkiem do rodziny. Samochód ma również wysokiej klasy składane lusterka, które można regulować za pomocą jednego przycisku, oferując wysokie poczucie perspektywy. Ponieważ są one regulowane mocą, mogą być łatwo złożone lub dostosowane, aby zapewnić optymalne widoki z tyłu i z boku, idealne do ciasnych przestrzeni. Samochód jest również wyposażony w tryby ciepła i przeciwmmarzającym do przedniej szyby, co pozwala manewrować samochodem również w trudniejszych warunkach. Te funkcje zapewniają bezpieczniejszą nawigację niż we wcześniejszych modelach. Dodatkową cechą samochodu jest montaż powięzi, który pomaga tonować i ostatecznie eliminuje zużycie ciepła. Ten rodzaj funkcjonowania i konstrukcji eliminuje chwiejny ruch i wygląd przy dużych prędkościach. Oprócz wszystkich początkujących, 2014 Chrysler 300 posiada również lampy LED w kształcie litery C, które zwiększają bezpieczeństwo pojazdu.

Wnętrza

Dbałość o szczegóły i ekskluzywny modelsamochod widać wyraźnie w nowych skórzanych przyciętych fotelach. Każdy z siedzeń jest wyposażony w miękkie podłokietniki zapewniające optymalne wsparcie i komfort. Solidne szwy sprawiają, że wnętrze wydaje się bardziej luksusowe, a jednocześnie trwałe i wygodne. Aby zapewnić maksymalny komfort, siedzenie kierowcy można regulować w ośmiu różnych wstępnie wyregulowanych liniach trasowanych. Posiada również cztery różne regulacje mocy, aby twoje siedzenia były wygodniejsze. Ponadto przednie fotele są ogrzewane, a za naciśnięciem przycisku można uzyskać ciepło i wygodę. Kolumna kierownicy ma kolumnę pochylenia i teleskopu, dzięki której można regulować wysokość i kąt układu kierowniczego.

Bezpieczeństwo i ochrona

Samochód jest wyposażony w pakiet technologii bezpieczeństwa, który ma dodatkowe funkcje, które pomogą Ci utrzymać kontrolę i chroni swoją rodzinę i siebie przed wieloma potencjalnymi zagrożeniami. Dołączone zabezpieczenia to ostrzeżenie o kolizji do przodu i wykrywanie ścieżki krzyżowej z tyłu. Samochód ma również siedem poduszek powietrznych, czyli więcej niż którakolwiek z poprzednich wersji i modeli samochodu sportowego. Przednie poduszki powietrzne mają funkcjonalność wieloetapową i jest poduszka powietrzna na kolanach wraz z bocznymi poduszkami powietrznymi klatki piersiowej. Dla bezpieczeństwa samochodu, każdy model jest wyposażony w sentry key system odstraszania kradzieży. System ten umożliwia użytkowanie każdego pojazdu tylko z prawidłowo zakodowanym kluczem. Silnik po prostu nie działa, jeśli używany jest nieautoryzowany klucz lub jakakolwiek inna metoda uruchamiania silnika.

Dodatkowe funkcje

Oprócz swanky wygląd, samochód ma również kilka innych funkcji, takich jak system monitorowania ciśnienia w oponach. Jest to system, w którym Chrysler 300 informuje, gdy ciśnienie powietrza w oponach jest niskie. Każda opona jest wyposażona w standardowe czujniki ciśnienia. Samochody są również wyposażone w elektroniczną kontrolę stabilności, która dobrze współpracuje z ABS i kontrolą trakcji przy wszystkich prędkościach. Pomaga to kierowcy poprowadzić samochód z powrotem, jeśli planowana ścieżka jest zablokowana. Samochód jest również wyposażony w adaptacyjny tempomat, który pomaga ustawić określoną odległość, którą chcesz utrzymać między tobą a kierowcą z przodu. Jeśli naruszysz odległość, to dostosowuje prędkość samochodu, aby utrzymać go ponownie.